Nabycie nowego komputera na raty jest wykonalny tylko jeśli masz pracę i zdołasz udokumentować swoje środki utrzymania

Specyficzną sprawą jest, że pożyczka bez bik to z jednej strony produkt naprawdę popularny, a z drugiej strony – cieszący się dosyć kiepską opinią wśród klientów. Jest to zadziwiające o tyle, że w rzeczywistości, pożyczka bez bik to rozwiązanie, które standardowo chroni nas przed większymi kłopotami. W chwili, kiedy już żaden bank nie chce nam zaufać ze względu na brak zdolności pożyczkowej albo złą historię zobowiązań w BIK – tu zwykle znajdziemy pomoc. Nie powinno nas w związku z tym za bardzo zaskakiwać, że pożyczka bez bik to zobowiązanie o dużym koszcie. Wziąwszy pod uwagę jego wielką dostępność (taką pożyczkę możemy zaciągnąć nie tylko w dni robocze w godzinach 10.00 – 18.00, ale także w weekend czy późniejszym wieczorem), termin oczekiwania na decyzję pożyczkową (naprawdę mały), a także formalności (zminimalizowane) – wymienione ułatwienia niestety muszą mieć swoją cenę.

notatki
Zwróćmy uwagę, że, nikt nie wymaga od klienta udokumentowania dochodów, stałego źródła dochodów, czy jeszcze innych dokumentów. Tak naprawdę jest tak, iż jesteśmy wyłącznie zobligowani do zwrotu pożyczki w ustalonym terminie – jeśli tak się stanie, chwilówki nie przyniosą nam jakichkolwiek kłopotów i będziemy z nich zadowoleni. Co kluczowe – trzeba wziąć pod uwagę, iż pożyczki bez bik nie warto zaciągnąć z błahego powodu, np. czysto użytkowego. Musimy do niej podchodzić jako do swoistego typu koła ratunkowego, a nie metody na łatwy i natychmiastowy pieniądz. Niedługi czas oddania zobowiązania może być dla nas dość niewygodny – dlatego też, żeby nie dołączyć do grupy użytkowników, którzy są nieusatysfakcjonowani z szybkiej pożyczki (ze względu na jej niewłaściwe stosowanie), zastanówmy się kilka razy zanim podejmiemy decyzję o jej wzięciu.

Ażeby wypatrzyć stosowne kredyty bez formalności zaleca się wpaść na stronę www pożyczki na dowód bez zaświadczeń, która pokazuje liczne promocje pożyczek bez zaświadczeń. Dodatkowo konsumenci mają możliwość od razu wnioskować o zobowiązanie nie wysyłając dodatkowych zaświadczeń.