Zobowiązanie za zastaw mieszkania

Od paru lat dotyczyły mnie problemy finansowe a to w wyniku nie zwróconych długów mego zmarłego małżonka. Musiałam te długi uregulować, a banki naciskały i co więcej wpisywały kolejne należności. Obawiałam się, że nie zdołam zaradzić temu jakoś dlatego skierowałam się po wsparcie do najbliższych. Na domiar złego ma siostrzyczka z małżonkiem nie mogli mi dać żadnej sumy, albowiem posiadali do zwrócenia kredytu hipotecznego. Nie mogłam wymyślić jak mam otrzymać pieniądze, obawiałam się, że zostanie przygotowane w mej sytuacji postępowanie komornicze. Wtenczas koleżanka mieszkająca obok stwierdziła, że istnieją pożyczki pod zastaw nieruchomości, które oferują różne pożyczkowe spółki. Napomknęła również, że całkiem sporo z nich charakteryzuje się wielkim zasobem wiedzy i wiarygodnością. Zadecydowałam, iż będę się ubiegać o ten typ zobowiązania finansowego.

Online odszukałam porządną instytucję

W toku poszukiwań właściwej jednostki pożyczkowej znalazłam stronę internatową firmy Inwestum, które proponowała niezwykle ciekawe możliwości spłaty kredytu. Wyczytałam, iż będzie to jednostka znająca się na rzeczy. Dowiedziałam się, iż wysokość zobowiązania finansowego nie powinna wykraczać poza czterdzieści procent kosztu mego mieszkania oraz mogę starać się o zobowiązanie na 6-18 miesięcy. Dodatkowo znalazłam również od tym linkiem inwestum.com.pl/wymagane-dokumenty/ jakie dokumenty przygotować. Byłam zobowiązana przygotować parę dokumentów i przygotować zdjęcia kawalerki. Płaciłam czynsz bez opóźnień dlatego nie posiadałam jakichkolwiek długów, więc nie musiałam się bać, że odmówią mi zobowiązania. Kontaktowałam się z pracownikiem Inwestum a potem zaoferowano mi spotkanie na skutek czego zaprezentowano mi ważne warunki proponowanych kredytów.

Dostałam środki finansowe na rok

Dostałam 25 tys. zł, jakie przekazłam na spłatę zadłużenia. Dzięki temu nie byłam zobligowana regulować ponaplanowych stawek. Gotówkę miałam zaledwie po dobie od chwili wysłania podania o kredyt. Teraz zwracam jedną ratę raz w miesiącu, natomiast jej całkowity koszt to mniej więcej 3%. Grupa Inwestycyjna nie wymagała przywłaszczenia domu, tym samym mam możliwość bez problemu dalej tu przebywać. Jeżelibym miała kłopoty z zwrotem zobowiązania w danym czasie istnieje ewentualność przedłużenia okresu na zwrot. Cieszę się z wsparcia od tej firmy i będę w stanie śmiało zarekomendować ją swym bliskim, jeśliby znaleźli się w ciężkiej pozycji pieniężnej